ELLITNÍ VĚRNOST A DŮVĚRA

Poskytněte svým nejvěrnějším zákazníkům VIP péči

VIP program ELLITY nabízí možnost vytvářet různé úrovně odměn, které zvýhodňují vaše nejlepší zákazníky nabídkou atraktivnějších odměn a exkluzivních výhod. Tento přístup umožňuje nejen lépe ocenit loajalitu vašich klíčových zákazníků, ale také podporuje jejich zájem a motivuje je k nákupu vašich služeb a produktů.
VIP program ELLITY otevírá nové možnosti, jak ještě více automatizovat odměňování zákazníků za jejich věrnost. VIP program Vám dovoluje nastavit vlastní úrovně věrnostního programu. Na každé úrovni nastavíte pravidla, které musí zákazník splňovat pro vstup do dané úrovně a také odměny, které zákazník na dané úrovni získá.

Výhody VIP programu pro e-shopy na Shoptetu.

VIP SYSTÉM PRO SHOPTET

Pravidla VIP úrovně

Každá úroveň má svá pravidla, která musí zákazník splnit, aby se do dané úrovně dostal. Můžete nastavit jednoduché i složitější podmínky, ve kterých můžete použít následující zákaznická data a různě je spojovat logickými spojkami a zároveň, nebo, jak je vidět na obrázku.

  • Tržby zákazníka

  • Počet nákupů zákazníka

  • Nasbírané body zákazníka

Shoptet piktogram.Vyšší tržby e-shopu s pomocí věrnostního systému Ellity.
VIP program pro top zákazníky e-shopu.
VIP program pro e-shopy.

Období a úrovně VIP programu

Podmínky se vždy počítají za určité období. Máte na výběr tři možnosti:

  • Lifetime zákazníka - tedy od úplně prvního nákupu, který Ellity zná

  • Kalendářní rok - data se počítají pouze v aktuálním roce. Z toho plyne, že na začátku roku začínají všichni od nuly

  • Specifický počet měsíců - počítá se nastavený počet měsíců zpětně

Přechod do další úrovně
V rámci VIP programu budou zákazníci informováni o sumě, kterou musí utratit, aby postoupili do další úrovně. Cílem je motivovat zákazníky k vyšším hodnotám objednávek.

Exkluzivní výhody pro VIP
Nabídněte členům vašeho VIP programu jedinečné výhody, jako jsou speciální obsah, dárky k nákupům, bezplatné doručení nebo exkluzivní pozvánky na akce. Takto zatraktivníte svůj VIP program a zaujmete své zákazníky.

Zrychlené body nebo přidané slevy
Nabídněte členům na střední VIP úrovni dvojnásobné body a těm nejlepším až trojnásobné, možnosti jsou neomezené. Motivujte zákazníky, aby se vypracovali na vyšší úroveň a těšili se z unikátních odměn a privilegií!

ellity

Neutrácejte peníze za větší návštěvnost.
Budujte na Shoptetu zákaznickou věrnost.

Využijte našich odborných znalostí  a řešení pro budování dlouhodobé zákaznické loajality zaměřené na konverze Shoptet e-shopu. S pomocí věrnostního systému Ellity změníte i cenově senzitivní zákazníky na věrné a vracející se. Vyzkoušejte náš věrnostní systém pro Shoptet již dnes a získejte rozhodující konkurenční výhodu.
1 mld. Kč
Celkové tržby
120 mio. Kč
Tržby s čerpáním
12%
Podíl tržeb s čepáním
Tomáš Baťa

„Získat nového zákazníka je pro nás mnohem náročnější a pětkrát nákladnější, než udržení zákazníka stávajícího.“

reference

více než 300 ellitních Shoptet e-shopů

Výborný doplněk, jednoduché nastavení i používání, jak pro nás jako e-shop, tak pro naše zákazníky. Ti si na něj velice rychle zvykli a vidíme nárůst objednávek již po prvních měsících používání. Velice oceňuji i skvěle fungující helpdesk.

Miskino.cz

Věrnostní systém významně pomohl e-shopu Rudolfa Jelínka zvýšit zákaznickou loajalitu. Zvýšili jsme míru konverze o 26 % a zaznamenali jsme výrazné snížení nákladů na akvizici zákazníků. Z výsledků máme velkou radost! Tento věrnostní systém můžeme doporučit.

Rudolf Jelínek - Vizovice

Skvělý doplněk, který má řadu vychytaných nastavení. Můžeme si zde dokonce rozdělit zákaznické skupiny a nastavit limit pro minimální výši objednávky pro čerpání bodů. Naši zákazníci možnost sbírat bonusové body přijali s nadšením. Tento doplněk vřele doporučujeme.

Actifit.cz

Co ale musím vyzdvihnout je skvělá zákaznická podpora, pomohli nám osobně vše nastavit, poradili se vším, co jsme potřebovali vědět a dokonce upravili doplněk do našich barev ikon. Rychle komunikovali a odpovídali naše podněty. Takhle zákaznická podpora má zkrátka vypadat

Bylinna-zahrada.cz